www.cvonline.hu

Román nyelvű ügyfélszolgálati ügyintéző

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.04.
Hirdetés azonosító: 1080206

Európa minden országában piacvezető, 54 éve alapított, német tulajdonú gyártó/szolgáltató cég 13. kerületi telephelyére keresünk munkavállalókat azonnali kezdéssel román nyelvű ügyfélszolgálati ügyintéző pozícióba.
Feladatok:

  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel román nyelven
  • Bejövő hívások fogadása
  • E-mailen keresztül érkező megkeresések ügyintézése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Román nyelv tökéletes ismerete mind szóban, mind írásban
  • Jó szervező és problémamegoldó képesség

Juttatások:
  • Kiemelkedő bérezés + cafeteria + utazási támogatás
  • Alapos betanulás
  • Fiatalos környezet
  • Professzionális, szakmai háttér

Előnyök:
  • Azonnali munkakezdés

Nyelv:
  • Román
  • Magyar

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címre vagy hívjon a +36 70 492 5817-es telefonszámon.

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Egyéb információk:
Munkaidő: Hétfőtől péntekig irodai munkarendben, 8:00-16:30