www.cvonline.hu

Román Nyelvű Ügyfélszolgálati Munkatárs

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2014.02.05.
Hirdetés azonosító: 733590

A világ egyik vezető multinacionális élelmiszeripari vállalata új munkatársat keres Román Nyelvű Ügyfélszolgálati Munkatárs munkakörbe.

Feladatok:

- A vállalat ügyfeleinek udvarias, segítőkész telefonos kiszolgálása
- Információ- és segítségnyújtás a termékekkel kapcsolatban
- Problémamegoldás, adott esetben panaszkezelés
- A vállalat rendezvényeken való képviselete

Elvárások:

- Folyékony román nyelvtudás
- Egészségügyi területen szerzett végzettség
- Magas szintű kommunikációs készség
- Ügyfélközpontúság és megoldás-orientált attitűd

Amit kínálunk:

- Stabil hátterű, multinacionális vállalat
- Fiatal és dinamikus környezet
- Versenyképes juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a