www.cvonline.hu
Román nyelvű ügyfélszolgálati munkatárs
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.02.16.
Jelentkezési határidő: 2016.02.18.
Hirdetés azonosító: 1007158
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Ügyfelünk az egyik legismertebb informatikai szolgáltató központ. Budapesti irodájukba keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Ha magabiztosan beszélsz románul és szeretnél multikulturális környezetben szakmai tapasztalatot szerezni, küldd el nekünk az önéletrajzod!

Feladatok:
- Kapcsolattartás a román ügyfelekkel, partnerekkel
- Problémamegoldás, a megoldandó feladatok nyomon követése a rendszerben
- Kapcsolattartás a központtal

Követelmények
- Magabiztos, felsőfokú román nyelvismeret
- Középfokú angol nyelvismeret
- JOGOSÍTVÁNY, vagy folyamatban lévő jogosítvány
- Kiváló kommunikációs készség
- Pályakezdők jelentkezését is várjuk!