Román nyelvű telefonos ügyfélszolgálati munkatárs (otthoni munkavégzéssel)

  • A hirdetés 945 napja lejárt

Hosszú távra munkatársakat keresünk azonnali kezdéssel a következő munkakörbe:

Román nyelvű

telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

 (otthoni munkavégzéssel)

Feladatok:

  • Telefonos ügyfélszolgálati tevékenység ellátása: beérkező hívások fogadása, ügyfelek szakszerű kiszolgálása, rendelésfelvétel
  • Ügyfelek pontos tájékoztatása
  • Információnyújtás a cég termékeiről
  • A tevékenységhez köthető adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Telefonos területen szerezett releváns tapasztalat
  • Román felsőfok vagy anyanyelvi szint
  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs készség, ügyfélközpontúság
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Otthoni munkavégzéshez szükséges feltételek: számítógép, internet elérés megléte

Amit kínálunk:

  • FIX ALAPBÉR + műszakpótlék+jutalék
  • Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség egy stabil cégnél
  • Alkalmazotti státusz
  • Rész- vagy teljes munkaidő
  • Azonnali munkakezdés

Magyar nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Referenciaszám: „román otthon”

Helyek Magyarország
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő