www.cvonline.hu

Román nyelvű telefonos operátor

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 980089

Feladatok:
  • Kimenő hívások indítása és kezelése lakossági szegmensben
  • Termékek telefonon történő ajánlása és értékesítése (kizárólag meleg hívásokon keresztül, meglévő ügyfélkörben)
  • Információnyújtás a cég termékeiről
  • Igényfelmérés az ügyfelek körében
  • A hívásokhoz tartozó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Román felsőfok vagy anyanyelvi szint
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs készség
  • Értékesítői attitűd, ügyfélközpontúság

Juttatások:
  • FIX ALAPBÉR + mozgóbér + jutalék
  • folyamatos, hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • alkalmazotti státusz
  • 6 vagy 8 órás munkalehetőség rugalmas beosztás alapján hétfőtől péntekig
  • Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület

Előnyök:
  • Call centerben / ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Román