www.cvonline.hu

Román nyelvű telefonos operátor

  • A hirdetés 796 napja lejárt

Megbízható, call center szolgáltatással foglalkozó céghez keresünk hosszú távra román nyelven beszélő munkatársakat azonnali munkakezdéssel az alábbi munkakörbe:

Feladatai lennének:

  • Kimenő hívások indítása lakossági szegmensben
  • Termékek telefonon történő ajánlása és értékesítése (meleg hívások)
  • Információnyújtás a cég termékeiről
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárásaink:

  • Román felsőfok vagy anyanyelvi szint
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs készség
  • Értékesítői attitűd

Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület

Amit kínálunk:

  • FIX ALAPBÉR + jutalék
  • hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • alkalmazotti státusz
  • 6 vagy 8 órában végezhető hétfőtől péntekig

Magyar nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Referenciakód: „Román cc”