www.cvonline.hu

Román nyelvű telefonos operátor

  • A hirdetés 801 napja lejárt

Nemzetközi, biztos háttérrel rendelkező direkt marketinggel foglalkozó partnercégünkhöz keresünk hosszú távra román nyelven beszélő munkatársakat az alábbi munkakörbe:

(otthonról végezhető rész- vagy teljes munkaidőben)

Jelentkezz, ha szeretnél:

  •  Értékesítési területen dolgozni,
  • Otthonról végezhető munkát végezni,
  • Mindenki számára ismert termékeket értékesíteni

Ami a munkát illet:

  • Bejövő hívások fogadása és kezelése lakossági szegmensben
  • Rendelésfelvétel
  • Igényfelmérés az ügyfelek körében
  • A hívásokhoz tartozó adminisztrációs feladatok ellátása

Az elvárásaink:

  • Felsőfokon vagy anyanyelvi szinten beszélj cseh-szlovák nyelven
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • Ügyfélközpontúság

Hogy mit kínálunk cserébe:

  • FIX alapbér + jutalék
  • Hosszútávú lehetőség
  • Rugalmas beosztás hétfőtől péntekig, 4-6-8 órában, esetenként hétvégén is

Munkavégzés helyszíne:

  • Otthonról végezhető

Amennyiben úgy gondolod, hogy megfelelhetsz mindezen feltételeknek, kérjük, küldd el fényképes, magyar nyelvű önéletrajzod az E-mail cím megjelenítése email címre. Kérjük, a tárgyban tüntesd fel: „Román nyelvű telefonos operátor”

Helyek Magyarország
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő