www.cvonline.hu

Román nyelvű telefonos operátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 1018055

Megbízható, teljes körű call center szolgáltatással foglalkozó cég hosszú távra román nyelven beszélő munkatársakat keres: pozícióba
Feladatok:
  • kimenő hívások indítása és kezelése lakossági szegmensben
  • termékek telefonon történő ajánlása és értékesítése (kizárólag meleg hívásokon keresztül, meglévő ügyfélkörben)
  • információnyújtás a cég termékeiről
  • igényfelmérés az ügyfelek körében
  • a hívásokhoz tartozó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:
  • középfokú végzettség
  • román nyelv felsőfokú szintű ismerete
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • jó kommunikációs készség
  • értékesítői attitűd, ügyfélközpontúság

Juttatások:
  • FIX alapbér + mozgóbér + jutalék
  • folyamatos, hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • alkalmazotti státusz
  • 6 vagy 8 órás munkalehetőség rugalmas beosztás alapján hétfőtől péntekig

Előnyök:
  • call centerben szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Román

Munkavégzés helye:
  • Budapest