www.cvonline.hu

Román nyelvű telefonos munkatárs

  • A hirdetés 954 napja lejárt

Megbízható, call center szolgáltatással foglalkozó céghez hosszú távra munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:

Jelentkezz, ha:

  • ·Kimenő hívásokat szeretnél indítani és kezelni lakossági szegmensben
  • ·Termékeket telefonon ajánlani és értékesíteni (kizárólag meleg hívásokon keresztül, meglévő ügyfélkörben)
  • ·Információt nyújtani a cég termékeiről
  • ·A hívásokhoz tartozó adminisztrációs feladatokat ellátni

Az álláshoz tartozó elvárásaink:

  • ·Legyen középfokú végzettséged
  • ·Román nyelven felsőfokon vagy anyanyelvi szinten beszélj
  • ·Jó kommunikációs készséggel rendelkezz
  • ·Értékesítői attitűd, ügyfélközpontúság

Amit kínálunk:

  • ·FIX ALAPBÉR + mozgóbér + jutalék
  • ·folyamatos, hosszú távú munkalehetőség
  • ·6 vagy 8 órás munkalehetőség rugalmas beosztás alapján hétfőtől péntekig

Állás, munka területe(i):

  • ·Értékesítés / Kereskedelem / Üzlet
  • ·Telefonos értékesítő
  • ·Ügyfélszolgálat / Ügyfélkapcsolat
  • ·Telefonos operátor
  • ·Üzleti támogató központok
  • ·Front office

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, várjuk önéletrajzodat a E-mail cím megjelenítése e-mail címre! Tárgyszó: „Román cc”

Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő