www.cvonline.hu

Román nyelvű telefonos munkatárs fix alapbérrel

  • A hirdetés 1146 napja lejárt

Megbízható, teljes körű call center szolgáltatással foglalkozó cég hosszú távra román nyelven beszélő munkatársakat keres 2014. januári és februári munkakezdéssel az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Kimenő hívások indítása és kezelése lakossági szegmensben
  • Termékek telefonon történő ajánlása és értékesítése (kizárólag meleg hívásokon keresztül, meglévő ügyfélkörben)
  • Információnyújtás a cég termékeiről
  • Igényfelmérés az ügyfelek körében
  • A hívásokhoz tartozó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Román felsőfok vagy anyanyelvi szint
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs készség
  • Értékesítői attitűd, ügyfélközpontúság

Munkavégzés helye: Budapest, 14. kerület (kitűnő közlekedéssel)

Amit kínálunk:

  • FIX ALAPBÉR + jutalék
  • folyamatos, hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • alkalmazotti státusz
  • teljes vagy részmunkaidő (4, 6, 8 órában), rugalmas beosztás alapján hétfőtől péntekig

Magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Referenciakód: „Román 2”

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő