Román nyelvű dokumentum rögzítő diákmunka kiemelt bérezéssel

  • A hirdetés 956 napja lejárt

Feladatok:
  • Román nyelvű dokumentumok elektronikus rögzítése
Elvárások:
  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Heti 3 nap vállalása hétfőtől péntekig, 6-8 órában
  • Román nyelv dokumentum olvasás szintű ismerete
Amit kínálunk:
  • Bruttó 952 Ft/óra
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, XXIII. kerület
Kapcsolat:
Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, fényképes önéletrajzodat várjuk a E-mail cím megjelenítése email címre. Leveled tárgya legyen WR-00!