www.cvonline.hu

Román nyelven beszélő ügyfélszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 176 napja lejárt

 Szeretnél román nyelven beszélő ügyfélszolgálati munkatárs lenni az ország egyik legsikeresebb online webáruházánál?

Milyen feladataid lennének?

  • beérkező hívások és üzenetek kezelését,
  •  garanciakezelési és fordítási feladatokat,
  • naprakész termékismeret fenntartását.

Mit kérünk Tőled ezért cserébe?

  • nagyfokú önállóságot és konstruktív, segítőkész hozzáállást,
  •  folyékony román nyelvtudást,
  • kereskedelmi szemléletet,
  •  releváns tapasztalatot,
  • középfokú végzettséget és felhasználói szintű számítógépes ismereteket.

Mit kínálunk Neked?

  •  versenyképes jövedelmet (fix jövedelem+havi bónusz+cafeteria),
  • kihívást jelentő felelősségteljes munkakört,
  • szakmai fejlődési lehetőséget,
  •  fiatal, dinamikus csapatban való munkavégzést.

Hol fogsz dolgozni?

Budapesten a III. kerületben, az Extreme Digital székhelyén.

Hogyan tudsz jelentkezni?

  • fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal,
  • KIZÁRÓLAG a pozíció és a kereseti igény megjelölésével az alábbi email címen.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Román