www.cvonline.hu

ROMÁN - EXPORT SALES REPRESENTATIVE

Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 1062623

Reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó, dinamikusan növekvő Vállalatunk, budapesti központjába munkatársat keres MAGAS SZINTŰ ANGOL NYELVTUDÁSSAL.
Feladatok:
  • teljes körű kapcsolattartás az adott országra vonatkozóan az adott ország anyanyelvén ÉS angol nyelven
  • meglévő partnerkörrel való kapcsolattartás, elsősorban írásban
  • árajánlatok készítése
  • beérkező rendelések teljes körű lebonyolítása
  • reklamációk kezelése
  • kintlévőség kezelése
  • export üzletkötőkkel és egyéb társosztályokkal történő hatékony kapcsolattartás

Elvárások:
  • román ÉS angol nyelv tárgyalóképes ismerete
  • adminisztratív munkavégzésben való jártasság
  • ügyfélorientált látásmód
  • gyors, precíz, pontos munkavégzés
  • önállóság, határozottság,
  • esetenként monoton munkavégzésre való alkalmasság

Juttatások:
  • Dinamikus, fiatal csapat, kiváló munkahelyi légkör, folyamatos fejlődési lehetőség

Előnyök:
  • Közép- vagy felsőfokú külkereskedelmi végzettség, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Román
  • Angol