www.cvonline.hu

Roll-out projekt koordinátor

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 898026
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal Magyarország vezető telekommunikációs cége keres projekt koordinátort!

Feladatok:

  • Résztvétel roll-out projektek koordinálásában
  • A feladat kivitelezésének felbecslése és kiszámítása, a változások nyomonkövetése, az ütemezés frissítése (a projekt menedzserrel egyeztetve)
  • Különböző projekt feladatok és projektek összeegyeztetése
  • Meetingek szervezésében való részvétel, prezentációk, riportok és statisztikák készítése
  • A projektekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Más projektekkel, projekt menedzserekkel való kooperáció
  • Partnerekkel és az osztályokkal való kapcsolattartás
  • Riportok készítése a Projekt Menedzsernek

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Projekt-koordinációban való tapasztalat
  • Határidők betartása
  • Proaktivitás, vevő-központúság
  • Nyitott, őszinte személyiség
  • Pozitív hozzáállás
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Heti 4 nap vállalása

Amit kínálunk

  • Órabér: bruttó 1000 Ft/óra
  • Azonnali munkakezdés
  • Céges buszjárat (munkavégzés helye: Törökbálint)

Ha pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet a honlapunkon a Link megjelenítése követően.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!