www.cvonline.hu

Robottechnikus

  • A hirdetés 291 napja lejárt

 A Linamar Hungary Zrt. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként mezőgazdasági és ipari alkatrészek illetve építőipari termékek gyártásával foglalkozik. Magyarországon három divíziót működtet, melyből kettő Orosházán (OROS, LPD), egy pedig Békéscsabán (PPM) található. Az OROS Divízió tevékenysége mezőgazdasági és építőipari gépgyártásra terjed ki. Elsősorban hazai, nyugat és kelet-európai, valamint észak-amerikai piacokat szolgál ki. Az LPD Divízió tevékenységét autóipari alkatrészeket gyártása és fejlesztése jellemzi. Megrendelőink közé több az autóiparban ismert és elismert vállalatok tartoznak. A Linamar Hungary Zrt. legfiatalabb gyáregysége a PPM Divízió, amely ipari, autóipari alkatrészgyártással foglalkozik.

Békéscsabai telephelyünkre, az alábbi munkakörre várjuk jelentkezésüket:

Feladata:

  • Robotok folyamatos üzemvitelének biztosítása, szerszámcserék és korrekciók elvégzése, valamint ezek dokumentálása az érvényes prioritási listának megfelelően.
  • Kapcsolattartás a gyártósorok műszakvezetőivel, Team leadereivel és gépbeállítóival a műszakos feladatok elvégzésével és a műszak közben felmerülő problémákkal kapcsolatban.

Elvárásaink:

  • Középiskolai érettségi

Előny:

  • Középfokú műszaki végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Érdekes munka nemzetközi környezetben
  • Karrierépítési lehetőség
  • Személyes fejlődés tréningeken keresztül

Szakmai önéletrajzokat az alábbi email címre várjuk.
Aszalós Adrienn Ágnes - Toborzási munkatárs
(H-P: 8-16:30 óráig)

Helyek Békés
Kategória Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő