www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 1067019
lejárt

Karrier az Audinál

Robotszimulációs mérnök - Berendezés-/ Készülékgyártás, Szerszámgyár

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A Berendezés-/ Készülékgyártás szegmens felelősségi körébe tartozik a karosszériaelemek gyártásához szükéges készülékek fejlesztése, kezdve az első koncepció előállításától a konstrukció és szimuláció elkészítéséig, valamint a készülékek legyártásáig, összeszereléséig és üzembe helyezéséig az Audi AG és a VW konszern termelési telephelyein.

Feladatok

  • Készülékek, gyártócellák szimulációja és üzembe helyezése
  • Ipari robotok programozása (offline / online)
  • Gyártási elvek és eljárások fejlesztése
  • Robot programok tesztelése és optimalizálása
  • Robotok és készülékek bemérése
  • A gyártás felelősségteljes nyomon követése
  • Szoros együttműködés az AUDI AG termelő területeivel és tervezőosztályaival
  • Külföldi kiküldetések lehetősége
  • Kihívást jelentő feladatok a legkorszerűbb technikai körülmények között
Elvárások

  • Gépészmérnök vagy villamosmérnök végzettség (mechatronika, irányítástechnika, robottechnika végzettség előnyt jelent)
  • Szenzorika, terepi buszhálózatok ismerete
  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • CAD ismeretek (RobCAD, Process Simulate, CATIA ismerete előnyt jelent)
  • Karosszériaépítési technológiák ismerete
  • Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre
  • Önállóság, dinamizmus
  • Részletes szakmai önéletrajz csatolása az online pályázói felületen!

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC9664

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Rőczei Renáta válaszolja meg Önnek: