www.cvonline.hu

Robotprogramozó (külföldi munkavégzéssel)

  • A hirdetés 1171 napja lejárt

Nemzetközi partnerünk megbízásából keresünk robotprogramozó szakembereket, akik különböző külföldi helyszíneken, a világ több pontján (például USA, Brazília, vagy Európa egyéb területei) fognak tevékenykedni automatizálási projektekben.

Feladatok:

  • Gyártósori robotprogramozás külföldi helyszíneken; feladatok átvétele, eredmények átadása.
  • Együttműködés egyéb csoportokkal a beüzemelés, programozás ideje alatt.
  • Rendszeres jelentés a kinevezett vezető felé.
  • Szükséges dokumentációk kezelése.

Követelmények:

  • Legalább középfokú, releváns műszaki végzettség.
  • Minimum fél éves tapasztalat autóipari automatizálás, robotprogramozás területen (KUKA, vagy ABB).
  • Jó Angol nyelvismeret szóban, írásban (munkanyelvként használható szint szükséges).
  • Csapatjátékos attitűd.
  • Pontos, precíz munkavégzés.
  • Magas utazási hajlandóság a világ bármely pontjára.

Várható kezdés: 2013. Szeptember.