www.cvonline.hu

Robothegesztő mérnök

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 877626

Az észak-kelet magyarországi régió hosszú évek óta egyik legstabilabb munkáltatójához, egyúttal a legkorszerűbb technológiával rendelkező fémipari gyártóegységéhez keresünk további kapacitásbővítés miatt Robothegesztő mérnök munkatársat.

Feladatok:

  • Robothegesztési terület támogatása és folyamatos fejlesztése (robot programok);
  • A hegesztőüzem munkájának napi szintű támogatása;
  • Közreműködés a minőségirányítási feladatok elvégzésében;
  • Új termékek bevezetésének támogatása, prototípusgyártás;
  • Új robotcellák tervezése, kivitelezésében történő részvétel;
  • A termelési területen dolgozó kollégák oktatása, képzése.

Elvárások:

  • Felsőfokú hegesztőmérnöki végzettség;
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás;
  • Legalább 3 éves robothegesztési területen szerzett tapasztalat;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Jó problémamegoldó képesség.

Amit kínálunk:

  • Amit Megbízónk kínál:
  • Pörgős, magas technológiai szintű gyártókörnyezetben, egymást támogató légkörben történő munkavégzés. Folyamatos képzések, régióban kiemelkedően magas bérezés (+bejárás támogatása, Cafeteria).
  • Amit a Prohuman kínál Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Észak- Magyarország

Kapcsolat:
A szakmai önéletrajzokat a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.