www.cvonline.hu

Robotcella kiszolgáló

  • A hirdetés 438 napja lejárt

Nagy presztizsű autóipari gyártó partnercégünk részére keresünk munkatársakat az alábbi pozícióban:

Feladatok:

  • Termelési tervek teljesítése az adott tűréshatárokon belül,
  • Robot igényeinek kiszolgálása (ragasztótartállyal, karosszéria elemmel),
  • Műszakvezető utasításainak betartása,
  • Gépek, eszközök megfelelő kezelése, karbantartása,
  • Legyártott termékek vizuális ellenőrzése,
  • Munkaterület tisztán tartása,

Elvárások:

  • 8 általános vagy érettségi vagy szakmunkás végzettség,
  • Gyártó környezetben szerzett tapasztalat előny,
  • Több műszakos munkarend vállalása,
  • Megbízhatóság,

Amit kínálunk:

  • Céges autóbuszjárat, vagy bérlet 86%-nak térítése
  • Stabil, hosszú távú álláslehetőség,
  • kiemelkedően magas cafeteria, mozgóbér,
  • Multinacionális, tiszta környezet

Munkavégzés helye:

  • Győr

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el fényképes szakmai önéletrajzát a gyor@adecco.hu e-mail címre.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Magyar