www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2014.02.20.
Hirdetés azonosító: 741307
lejárt

Robot Szerviz Technikus

Munkakör célja:

  • A robotika üzletág szerviz tevékenységének ellátása.
  • Az installált bázis kezelése, a szükséges
    karbantartások, javítások, programozási
    munkák elvégzése, valamint az új üzembe helyezéseknél
    villamos és mechanikus munkák támogatása.

Feladatok:

  • Robotos meghibásodások során, hibakeresés és
    javítás elvégzése.
  • Robotos felújítások, mechanikus és elektronikus
    alkatrészek cseréje.
  • A robotokhoz kapcsolódó rendszeres karbantartási
    munkák elvégzése.
  • A már működő rendszereknél programmódosítások,
    rendszerbeállítások elvégzése.
  • Beosztásos rendszerben szerviz készenlét ellátása
  • Tevékenysége során munkalapok, szervizkönyvek
    vezetése.
  • Alkatrészekhez, javítási munkákhoz tartozó ajánlatok,
    rendelések kezelése.
  • Üzembe helyezések szakmai támogatása.
  • Szerviztermékek értékesítése.

Munkavégzés helye:

  • Jelentkezőket akár a budapesti, akár a győri irodába
    várunk. A szervizes munkavégzés helye az egész ország
    területére kiterjed.

Elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség.
  • 3-5 éves fenti feladatkörnek megfelelő releváns,
    elsősorban robottechnikai, automatizálási területén
    szerzett tapasztalat.
  • Villamos és mechanikus szerelési ismeretek.
  • Alapszintű angol nyelvtudás.
  • Magabiztos, határozott, dinamikus fellépés, önálló
    munkavégzés, precizitás.
  • Kiváló problémamegoldó képesség, ügyfélközpontúság.
  • Jó kommunikációs képesség.
  • Valamilyen programozási nyelvben szerzett
    tapasztalat (Basic, Pascal, Delphi, C++).
  • B kategóriás jogosítvány.

Our ambition.
Your legacy.

ABB - Power and productivity for a better world

Régió
Pest
Budapest
Kategória
IT / Informatika, Mérnök / Műszaki, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás, Elektronika / Telekommunikáció
Minimális tapasztalat
3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség
Szakközépiskola
Munkaidő