www.cvonline.hu

Risk Manager

  • A hirdetés 738 napja lejárt

Európai anyavállalati háttérrel, a hazai lakossági pénzintézeti szektorban 10 éves múlttal rendelkező, stabil piaci szereplő álláspályázatot hirdet az alábbi feladatkörben:

RISK MANAGER MUNKATÁRS

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú szakirányú (jogi vagy közgazdasági) végzettség;
  • Tárgyalási szintű francia és angol nyelvtudás;
  • 1-3 éves szakmai tapasztalat pénzügyi területen;
  • Kimagasló számítástechnikai ismeretek felhasználói szinten (Excel);
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség;
  • Határozottság, önálló munkavégzés;
  • Gyors és precíz munkavégzés;
  • Stressztűrő képesség;

FELADATOK:

  • A Risk Management terület feladatait, működését szabályozó előírások betartása, betartatása;
  • Kapcsolattartás a felügyeleti hatóságokkal;
  • A külföldi anyavállalat belső ellenőrzési osztálya által előírt szabályok, rendelkezések betartása és betartatása;
  • A társaság tevékenységében felmerülő működési kockázatok elemzése;
  • A csalások kockázatának csökkentése, elemzése és felügyelete;
  • A vonatkozó pénzmosás és adatvédelmi előírások betartása és betartatásának biztosítása;
  • Közreműködés a belső szabályozási folyamatok irányításában;
  • A társaság tevékenységéhez kapcsolódó törvényi rendelkezéseknek való megfelelés biztosítása;

AMIT KÍNÁLUNK:

  • 2 hetes szakmai bevezetési program;
  • versenyképes juttatási csomag;
  • folyamatos képzés-fejlesztés;
  • fiatalos, nemzetközi munkakörnyezet;

Jelentkezéseket, magyar nyelvű önéletrajzot és francia nyelvű motivációs levelet, az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő