www.cvonline.hu

Risk Management and Compliance Lead

  • Company_icon Cofidis Magyarország
  • Location_icon XIII. kerület, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 19 napja lett aktiválva
cofidis career

Európai anyavállalati háttérrel, a hazai lakossági pénzintézeti szektorban több mint 10 éves múlttal rendelkező, stabil piaci szereplő álláspályázatot hirdet az alábbi feladatkörben:

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú szakirányú iskolai végzettség
  • Legalább 5 év hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • Legalább 2 év vezetői tapasztalat
  • Pénzügyi szektorban, vagy felügyeleti hatóságoknál szerzett tapasztalat előnyt jelent.
  • Kiváló tárgyalási és kommunikációs készség
  • Francia és angol tárgyalási szintű nyelvtudás
  • Stratégiai szemléletmód
  • Konfliktus kezelő, konfliktus tűrő személyiség
  • Problémamegoldó készség

FŐBB FELADATOK

  • Az operatív kockázatok kezelése és felügyelete;
  • A csalások kockázatának csökkentése és felügyelete;
  • A törvényi és jogszabályi rendelkezéseknek és a fióktelep vezető utasításainak való megfelelés biztosítása;
  • Társaság felügyeleti szerveivel történő kapcsolattartás;
  • Közreműködés a belső szabályozási folyamatok kialakításában és irányításában;
  • Biztosítja a társaságon belül a pénzmosás és terrorizmus finanszírozása ellen kiadott utasítások napra készen tartását illetve ezek jogi megfelelőségét
  • Koordinálja a pénzmosás és terrorizmus finanszírozása elleni belső folyamatok kialakítását és napra készen tartását, valamint biztosítja ezek jogi megfelelőségét;
  • Közreműködik az operatív folyamatok jogi megfelelőségének biztosításában és felülvizsgálatában, és a szabályozási változásokról tájékoztatja az érintett területeket;

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Folyamatos képzés-fejlesztés
  • Biztos munkáltatói háttér
  • Színvonalas munkakörülmények

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

  • Budapest XIII. kerület

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a lenti email címre várjuk.

Helyek XIII. kerület
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Kockázat-menedzser, Kockázatkezelő
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Kockázat-menedzser, Kockázatkezelő, Pénzügyi menedzser, Pénzügyi szakember
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Francia