Riportkészítési gyakornoki munka - multinacionális környezetben

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 754389
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák!  A diákszövetkezet, melynek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát. Részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal piackutatási  területen működő partnercégünknek az AC Nielsen Piackutató Kft. területeire keresünk gyakornoki munkára legalább 1 évre nappali tagozatos (aktív féléven igazolt hallgatói jogviszonnyal rendelkező) diákokat.

Feladatok:

  • Riportok egy meghatározott csoportjának folyamatos menedzselése
  • Új riportok készítése az ügyféligényekhez igazodva
  • Igény esetén szoftveres támogatás nyújtása

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos jogviszony
  • betöltött 18. életév, érettségi
  • MS Office ismeret
  • jó kommunikációs és kezdeményező készség, problémamegoldó  és ügyfélközpontú hozzáállás
  • folyamatos és heti rendszeres munkavállalás (minimum heti 20 óra)

Munkaidő: Hétfőtől-péntekig 8.00-16.00 között  minimum 4 óra-6-8 órában folyamatosan végezhető a tevékenység.

Amennyiben 12 hónapon át el tudod látni a feladatot és a hírdetés felkeltette az érdeklődésedet, kérlek jelentkezz!

Előnyt jelent:

  • a gépírási gyakorlat az adatbeviteli, adatrögzítlési munkák esetében nagy előnyt jelent
  • irodai adminisztratív munkában már megszerzett munkatapasztalat
  • kiváló kommunikációs képesség
  • esetleg hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • VBA Macro ismerete

Amit kínálunk

  • nemzetközi munkakörnyezet
  • 1 éves szerződés
  • képzés és fejlődési lehetőség
  • rugalmas órarendhez igazodó munkaidő
  • főállású karrier lehetőségének a felajánlása

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődésedet és egy dinamikus, sikeres csapat tagjává szeretél válni, jelentkezz!

Várjuk jelentkezésed a honlapunkon történőLink megjelenítése útján!