www.cvonline.hu

Riporting Munkatárs (pénzintézet)

  • A hirdetés 861 napja lejárt
Pénzintézeti partnerünk budapesti irodájába keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:
Riporting Munkatárs

Feladatok:
  • Magyar és IFRS alapú statisztikai jelentések készítése
  • Teljes tevékenységet átfogó tulajdonosi beszámolók elkészítése
  • Statisztikák, jelentések/beszámolók elkészítése a felügyeleti szervek (MNB, PSZÁF, BEVA, stb.) irányába napi/heti/havi/negyedéves/éves rendszerességgel
  • Számviteli jellegű jelentések, belső elemzések összeállítása
  • A jelentésekhez kapcsolódó dokumentáció elkészítése és folyamatos ellenőrzése
  • Jogszabály változások követése, azok átvezetése a jelentésszolgáltató rendszerekbe
  • Kapcsolattartás a felügyeleti szervekkel, tulajdonosokkal

Elvárások:
  • Főiskolai/Egyetemi diploma közgazdasági/számvitel szakirányon
  • Középszintű angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Hasonló területen szerzett minimum 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • Magas szintű MS Office ismeret
  • Adatbázis kezelő programok/banki alkalmazások ismerete előnyt jelent
  • Előnyt jelent az IFRS és a Basel II/III ismeretek
  • Magas szintű precizitás, pontosság és problémamegoldó készség

Amit kínálunk:
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk.
Kelly Services Hungary már a Facebook-on és a Twitter-en is!
Link megjelenítése /kellyservices.hu
Link megjelenítése /KellyServicesHu
Amennyiben további pénzügyi vagy számviteli állások érdeklik, vagy információkat szeretne a munkaerőpiac ezen területéről, kérjük keresse fel weblapunkat vagy blogunkat!!