www.cvonline.hu

RIPORTING MUNKATÁRS - BUDAPEST

  • A hirdetés 848 napja lejárt

Társaságunkról, termékeinkről részletesebb információt olvashat a Link megjelenítése oldalon.

Az FHB Jelzálogbank Nyrt. új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Az új munkatárs feladatai:

  • a bankcsoport bankonkénti és konszolidált működését bemutató magyar és IFRS alapú statisztikai jelentések készítése,
  • az Európai Bankhatóság (EBA) által elrendelt működési és likviditási kockázatokat leíró új riportok és munkafolyamatok hatékony kialakítása, kontrollpontok felállítása és működtetése,
  • a jelentésekhez szükséges adattárházi táblák előkészítésében aktív közreműködés,
  • a felügyeleti (MNB, BEVA stb.) jelentések készítésében aktív részvétel,
  • projektekben, termékfejlesztésben az információszolgáltatási szempontok képviselete,
  • kapcsolattartás a felügyeleti szervekkel, valamint a bank és a tulajdonos más szakterületeivel.

A pályázóval szembeni elvárások:

  • felsőfokú számviteli végzettséggel vagy felsőfokú pénzügyi / gazdasági végzettséggel és alapos számviteli ismeretekkel rendelkezik,
  • IFRS és/vagy adatszolgáltatási ismeretek illetve ezeken a területeken szerzett gyakorlat feltétel,
  • aktív angolnyelv-tudás,
  • rendelkezzen SQL ismeretekkel,
  • problémamegoldó- és elemzőkészség szükséges,
  • munkáját pontosan, igényesen végzi.

Előnyt jelent:

  • MS Excel alkalmazás magas szintű ismerete,
  • FIRE, CREDITRON, SAP ismerete,
  • banki és/vagy befektetési szolgáltatási területen szerzett gyakorlat,
  • adatbázisok használatában szerzett ismeret,
  • SQL programozási gyakorlat, SAS ismeretek.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, az önéletrajzot és motivációs levelet tartalmazó pályázati anyagot a fizetési igény megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre. A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a következőket „pályázó neve_pozíció”.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő