www.cvonline.hu

Riporting és Elemző Specialista

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.06.23.
Jelentkezési határidő: 2016.07.02.
Hirdetés azonosító: 1037462
lejárt

Senior Riporting és Elemző Specialista pozícióba keresünk új munkavállalókat Sony partnercégünk budapesti üzleti kiszolgáló központjába. A Sony globálisan piacvezető szerepet tölt be az elektronikai termékek gyártásának területén és a megnövekedett igények támogatására, csapatbővítés szempontjából keres hosszú távra tapasztalt Senior Riporting és Elemző Specialistát.

Megbízónk tapasztalattal arányos, versenyképes fizetést, valamint professzionális csapatot és ezen kívül egyéb juttatásokat kínál a megfelelő jelöltek számára.

A legfontosabb feladatai a Riporting és Elemző Specialistának:

  • Sales és Marketing divízió támogatása napi, heti és havi riportok elkészítésének segítségével
  • SQL és VBA scriptek írásával az automatizálási folyamatok kialakítása és fejlesztése
  • Autorefreshing rendszer kiépítése és fenntartása
  • Excel platformon előállított riportok felhasználóbarát módon történő elkészítése
  • SOX riporting folyamatok támogatása
  • Adatbázis fejlesztése
  • Ad-hoc jellegű riporting folyamatok végrehajtása

Legfontosabb elvárások a Riporting és Elemző Specialistával szemben:

  • Minimum 3 éves riportingolásban és kimutatások készítésében szerzett releváns tapasztalat
  • Kimagasló SQL, valamint Excel VBA jártasság
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

  Amennyiben a pozíció felkeltette figyelmét és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, jelentkezzen a hays.hu weboldalon.