www.cvonline.hu

Riporting asszisztens

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.11.10.
Jelentkezési határidő: 2016.09.22.
Hirdetés azonosító: 1026613

Multinacionális logisztikai szolgáltató partnerünkhöz keresünk Üllőre Riporting Asszisztenspozícióba munkatársat.

Feladatok:

Feladatok:
- Nemzetközi tranzakciók (vevői és szállítói tételek) kiegyenlítésének könyvelése, havi riportolása.
- Group reporting feladatokért felelős manager feladatainak támogatása
- Könyvvizsgálatban, adóellenőrzésekben való részvétel.
- Devizás tételek értékelése
- Egyenlegközlés, folyószámla egyeztetések kapcsolt szállítókkal és vevőkkel, ügyfélkapcsolat tartása.

- Egyéb feladatok:
A napi ügyintézés során felmerült pénzügyi, számviteli feladatok ellátása, kimutatások készítése.

Elvárások:

Elvárások:

· Felsőfokú közgazdasági végzettség,
· Magas szintű MS Excel ismeret,
· Középfokú angolnyelv-tudás,
· Analitikus képesség,
· Csapatmunka,
· Precizitás,
· Stressztűrő képesség
· Könyvelési vagy Kontrolling területén szerzett tapasztalat előny
· SAP ismeret előny

Amit kínálunk:

- versenyképes fizetés
- béren kívüli juttatások
- céges busz
- nemzetközi környezet

Munkavégzés helye: Üllő

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján