www.cvonline.hu

Riportálási és elemzési munkatárs

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.25.
Jelentkezési határidő: 2014.05.13.
Hirdetés azonosító: 793182

Pozíció leírása / Job description

Partnerünk - Magyarország egyik legnagyobb alternatív adat és telekommunikációs szolgáltatója - Lakossági marketing csapatába munkatársat keresünk Riportálási és elemzési munkatárs pozícióba.

Feladatok:

- Riportok tervezése, specifikálása és fejlesztése
- Adatbányászati és adatkezelési munkákban való részvétel
- Elemzési igények kiszolgálása
- Üzleti és IT területekkel való együttműködés

Elvárások:

- Informatikus/gazdasági/matematikus végzettség
- SQL nyelv magas szintű ismerete
- Minimum 2-3 év, releváns riportálási és/vagy elemzői szakmai tapasztalat
- Analitikus gondolkodásmód
- Rendszerszemlélet, jó kommunikációs készség
- Képesség az önálló munkavégzésre és csapatmunkára egyaránt
- Precizitás, megbízhatóság, problémamegoldó képesség
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt

Előnyt jelent:
- adatbázis kezelésben szerzett gyakorlat
- PL/SQL alapszintű ismerete
- Business Object vagy hasonló BI eszköz alkalmazásában szerzett rutin
- Statisztikai, adatbányászati szoftverek használatában való jártasság
- telekommunikációs területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a

Kategória
Régió
Budapest