www.cvonline.hu

Riport fejlesztő (BI terület)

  • A hirdetés 816 napja lejárt

A Chronos Systems vállalat budapesti informatikai központja egy globális piacokat kiszolgáló gyártó céghez keres fiatal fejlődőképes és önálló munkavégzésre képes  Riportfejlesztőt Business Intelligence területre hazai munkavégzésre.

Ellátandó feladatok:

  • Adatbázis lekérdezések, riportok készítése
  • Adatbázisok szükséges fejlesztése, karbantartása a riportolásokhoz
  • Adat validációs feladatok ellátása
  • Rendszerszemléletű és gyors reagálási képesség
  • Feladatok elvégzési határidejének betartása

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Access programozási tapasztalat
  • PL/SQL ismeret illetve lekérdezési tapasztalat
  • SQL lekérdezések írása és ezen területen szerzett riportfejlesztői tapasztalat
  • Szakirányú felsőfokú végzettség (vagy hiányában több éves tapasztalat)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóbeli és írásbeli kommunikációban egyaránt)
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Üzleti szemlélet, képesség rendszerben való gondolkodásra
  • Proaktivitás, önállóság

Előnyt jelentő ismeretek:

  • Vállalat irányítási rendszer ismeretek
  • Greenplum ismerete

Munkavégzés helye:

  • Veresegyház

Amit kínálunk és a jelentkezés részletei:

  • Biztos munkahely és hosszú lehetőségek egy vezető cégnél
  • A pozícióra vonatkozóan a régió átlagánál magasabb munkabér, díjazás
  • Támogatás a munkába járáshoz (céges buszjárat Budapest több pontjáról)
  • Modern munkakörnyezet, kedvezményes étkezési lehetőség

Jelentkezéseket várjuk angol és magyar nyelvű önéletrajz elküldésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol