www.cvonline.hu

Riport és IT támogató munkatárs

  • A hirdetés 798 napja lejárt

 Az Ellerton Call Centers Kft. partnere a hazai villamos-energia piac meghatározó szereplője, Magyarország egyik legjelentősebb villamos-energetikai társaságcsoportjának tagja.

Az alábbi pozícióra keresünk új munkatársat:

A munkatárs fő feladatai:

  • statisztikák készítése, kiértékelése és elküldése a management számára
  • napi, heti, negyedéves tevékenységi riportok elkészítése
  • ad-hoc riportok elkészítése
  • IT, elsősorban help-desk jellegű problémák kezelése
  • ügyfélszolgálati rendszer kezelése
  • hosszú távú igényeket kielégítő riportrendszer kialakítása, folyamatos karbantartása, és fejlesztése
  • szoros együttműködés a társosztályokkal

Elvárások:

  • erős IT affinitás, MS Office – különös tekintettel - Excel haladó szintű ismerete elengedhetetlen (a kiválasztási folyamat során tesztelésre kerül)
  • jó elemző készség, analitikus gondolkodás, lényeglátás
  • monotónia tűrés
  • nagyfokú önállóság
  • jó problémamegoldó képesség
  • pontos precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • stressz- és konfliktuskezelési képesség

Amit kínálunk:

  • fix alapbér + bónusz + cafeteria
  • kellemes légkör, dinamikus, fiatalos csapat
  • támogató vezetés
  • jól felszerelt, kulturált irodai környezet

Egyéb információ:

  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • hosszú távú együttműködés

Munkavégzés helye:  Budapest, XI. kerület

Munkaidő: Teljes munkaidő (napi 8 óra)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el szakmai önéletrajzát és motivációs levelét bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Jelentkezéskor kérjük, jelölje meg a betölteni kívánt pozíció nevét!

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő