www.cvonline.hu

Riasztószerelő munkatárs

  • A hirdetés 1170 napja lejárt

Biztonságtechnikai vállalkozás keres riasztó szerelési munkákra megbízható, precíz munkaerőt, Székesfehérvár és környéke területre.

Feladatok:

  • szerelési munkák önálló, felelősségteljes, pontos végrehajtása
  • ügyfelek igényeinek teljes körű feltérképezése, kérdéseik megválaszolása (főleg műszaki jellegű)
  • alvállalkozók munkájának ellenőrzése
  • bolti értékesítés során felmerülő műszaki kérdések megválaszolása, vásárlók döntését segítő tanácsadás

Elvárások:

  • szakirányú (műszaki) végzettség
  • „B” kategóriás vezetői engedély
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • tevékenységi területtel összefüggő műszaki újdonságok követése, megismerése, abban való jártasság
  • mobilitás (utazásra való hajlandóság)
  • számítógép kezelésben való jártasság (Windows 7, Microsoft Excel, Word, Powerpoint)
  • informatikai ismeretek

Előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • biztonságtechnikai tanulmányok

Amennyiben érdeklődését felkeltette hirdetésünk és úgy gondolja Ön a megfelelő ember a pozícióra fényképes önéletrajzát, bérigény megjelölésével kérem az alább megadott email címre jutassa el. (döntés kb. 1 hónap múlva)

Helyek Fejér
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Elektronika / Telekommunikáció
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő