www.cvonline.hu

Riasztórendszer szerelő

  • A hirdetés 1111 napja lejárt

23 éves múlttal rendelkező stabil biztonságtechnikai nagyvállalat keres pécsi munkahelyre

riasztórendszer szerelőt,

képzési lehetőséggel.

Feladat:
családi házak, lakások, kereskedelmi és ipari ingatlanok védelmi rendszerének kiépítésében való segédkezés, rutinos szakember mellett.

Elvárások:

  • érettségi
  • elektronikai érdeklődés
  • jó kézügyesség
  • kéziszerszámok rutinszerű használata
  • precizitás
  • alap szintű számítógépes ismeret
  • alap szintű angol nyelvtudás

Önéletrajz megküldésével az alábbi e-mail címen.

Helyek Baranya
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Bér- és TB ügyintéző - Tatabánya

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Minőségirányítási mérnök - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Gyártástervező

Trenkwalder Kft

Gyártó partnercégünk számára keresünk munkatárs...
Tolna, Tolna