www.cvonline.hu

REZIDENS QA MÉRNÖK (NÉMETORSZÁG)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 806496

Link megjelenítéseimages/editor/1303832205.jpg" border="0" width="300" />

Fejér megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Németországi munkavégzés
  • Minőségi reklamációk elemzése a vevő telephelyén
  • Kapcsolattartás az összeszerelő üzemekkel és központi funkciókkal
  • Helyszíni javítóintézkedések irányítása - a vevő telephelyén
  • A vevő és a gyártóvállalat telephelyei közötti információcsere támogatása, optimalizálása

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök)
  • Min. 2-3 év minőségbiztosítási területen szerzett autóipari tapasztalat
  • Német és angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Önálló munkavégzés
  • Határozott fellépés
  • Elemzőkészség
  • Jogosítvány

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások, gépjármű használat
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Németország / Fejér megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: REZIDENS QA MÉRNÖK (NÉMETORSZÁG), Németország / Fejér megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: zita.sarkany.E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése