www.cvonline.hu

Rezidens minőségügyi mérnök / SQE

  • A hirdetés 908 napja lejárt
Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari, elektronikai és fémipari termékek gyártásával foglalkozó, amerikai tulajdonban lévő lengyel leányvállalat számára keresünk - elektronikában jártas - mérnököt a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Elektromotorral hajtott ventilátor motorok gyártásának rezidens mérnöki feladatainak ellátása;
Kapcsolattartás a lengyelországi leányvállalat és hatvani gyár között;
Termékbevezetések támogatása, minőségügyi szempontból;
Aktív együttműködés a beszállítókkal, beszállítók fejlesztése;
Szükséges dokumentációk elkészítése;
Problémák megoldása, a társterületek bevonásával;
PPAP;
Riportolás a lengyel minőségügyi vezető részére - az első kb. 1,5 évben, majd 1,5 év után a magyar minőségügyi igazgató részére.

Követelmények:

Mechatronikai mérnök VAGY villamosmérnök VAGY elektromotorok gyártásában jártas mérnök;
Aktív angol nyelvtudás;
Gyártó cégnél szerzett tapasztalat (elektromotor VAGY minőségügyi VAGY gyártástámogató területen).

Munkavégzés helye:

Hatvan lesz a munkavégzés helye (Lo-ba és Luxemburga utazások várhatóak)

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Határozatlan idejű szerződés, hosszú távú karrierlehetőség;
Motiváló bérezési és juttatási csomag;
Érdekes munkakör.

Ideális pályázó:

Vállalni tudja a külföldi utakat is.

Helyek Heves
Heves
Hatvan
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség