www.cvonline.hu

Rezidens minőségügyi mérnök (Ref.szám: FE-946)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.26.
Jelentkezési határidő: 2014.07.16.
Hirdetés azonosító: 809337

Feladatok:

  • Németországi munkavégzés!
  • Minőségügyi reklamációk elemzése a vevő telephelyén
  • Kapcsolattartás az összeszerelő üzemekkel és központi funkciókkal
  • Helyszíni javítóintézkedések irányítása – a vevő telephelyén
  • A vevő és a cég telephelyei közötti információcsere támogatása, optimalizálása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök)
  • Min. 2-3 éves minőségbiztosítási területen szerzett autóipari tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol és német nyelv ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés
  • Határozott fellépés
  • Elemzőkészség
  • Jogosítvány

A munkáltató ajánlata:

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési, képzési lehetőség
  • Versenyképes bérezés!

A munkavégzés helye:

Mór

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol illetve német nyelvű önéletrajzait az E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-946-os referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20/915-66-41-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Gyártás / Termelés
Régió Mór
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő