www.cvonline.hu
Rezidens minőségbiztosítási technikus
Trenkwalder Kft
Régió: Vas
Hozzáadva: 2017.11.11.
Jelentkezési határidő: 2014.06.27.
Hirdetés azonosító: 817692
lejárt

Multinacionális autóipari megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Az anyavállalat termeléséből érkező termékek minőségbiztosítása, selejt mennyiségének csökkentése a szombathelyi vevőnél
  • A termelési selejtek napi szintű elemzése és riportálása
  • Tárgyalások lebonyolítása a selejtről a megállapított elfogadási kritériumok alapján
  • A termelési terület megfelelő működésének ellenőrzése
  • Napi szintű kapcsolattartás a szombathelyi egység beszállítói minőségbiztosítási mérnökével, valamint a beszállító anyavállalat minőségbiztosítási vezetőjével angol nyelven
  • Szükség esetén javító intézkedések meghozatala és felügyelete
  • A minőségügyi specifikációk és a különböző elfogadási kritériumok megfelelő alkalmazásának nyomon követése

Elvárások:

  • Ipari termelésben, hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • Minőségügyi technikák, eljárások ismerete, gyakorlat az alkalmazásukban (5Why, Pareto, Ishikawa, stb.)
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Emelővillás targonca jogosítvány
  • Kiemelkedő kapcsolatteremtő, kommunikációs és tárgyalási készség a vevőkkel történő kapcsolattartáshoz elengedhetetlen
  • Motivált, rugalmas, nyitott személyiség, szolgáltatói szemlélet
  • Önálló munkavégzés
  • Számlaképesség!

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.