www.cvonline.hu

Rezervációs munkatárs

Régió:

Balatonalmádi

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.09.24.
Hirdetés azonosító: 1026315
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal nemzetközi partnerünk számára keresünk munkavállalót balatonalmádi telephelyre az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

- Általános irodai, adminisztratív feladatok ellátása

- Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel, partnerekkel (szállodákkal, utazási irodákkal, foglalási oldalakkal)

- Napi levelezés, kimenő és bejövő hívások kezelése

- Adatrögzítés a megfelelő foglalási rendszerekbe

- Információs- és segítségnyújtás felmerülő problémák esetében

Elvárások:

- Minimum középfokú szakirányú végzettség

- Turizmusban (utazási iroda vagy szálloda) szerzett tapasztalat

- Felhasználói szintű számítógép ismeret (Windows, Word, Excel)

- Középfokú angol ÉS német nyelvismeret

- Kiváló kommunikációs képesség magyar, német és angol nyelven egyaránt

- Pontosság, megbízhatóság, kreativitás

- Munkavégzés helye: Balatonalmádi

Előnyök:

- GDS rendszerek ismerete

- RFP rendszerek ismerete

- Egyéb nyelv ismerete (francia, olasz, spanyol)

Amit kínálunk:

- Teljes munkaidős, határozatlan idejű szerződés, egy műszakos munkarendben

- Nemzetközi háttérrel rendelkező, stabil munkalehetőség

Amennyiben felkeltette az álláslehetőség az érdelődését, kérjük a Link megjelenítése weboldalon regisztráció után jelentkezzen önéletrajzának feltöltésével!