www.cvonline.hu

Revizor

  • Az állásajánlat lejárt.

Az OTP Bank

revizor

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • Részvétel a vizsgálatokban, illetve egyéb, a tevékenységgel összefüggő feladat végrehajtásában
  • Jelentések, illetve részjelentések készítése, hasznosítható javaslatok kidolgozása
  • Vizsgálati megállapítások egyeztetése, kockázatértékelése
  • Részvétel a vizsgálatok záró megbeszélésén

Követelmények:

  • Felsőfokú gazdasági, pénzügyi főiskolai/egyetemi végzettség
  • Aktív angol nyelvismeret (középfokú angol nyelvvizsga)
  • Elemzési készség
  • Strukturált gondolkodás, problémamegoldó készség
  • Kiváló szóbeli/írásbeli kommunikáció
  • Nyitottság szakmai információk megszerzésére és a folyamatos fejlődésre
  • Kiváló együttműködési, csapatépítési képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előny:

  • Banki szakterületen szerzett gyakorlat
  • Belső ellenőrzési területen szerzett gyakorlat

Jelentkezési határidő: 2016. december 06.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a Jelentkezés gombra!

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest