Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Revizor

Feladatok:

Az OTP Bank

revizor

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Feladatok:

  • Részvétel a vizsgálatokban, illetve egyéb, a tevékenységgel összefüggő feladat végrehajtásában
  • Jelentések, illetve részjelentések készítése, hasznosítható javaslatok kidolgozása
  • Vizsgálati megállapítások egyeztetése, kockázatértékelése
  • Részvétel a vizsgálatok záró megbeszélésén
  • Utasítások, belső szabályzatok konstruktív véleményezése

Követelmények:

  • Felsőfokú gazdasági, pénzügyi főiskolai/egyetemi végzettség
  • Aktív angol nyelvismeret (középfokú angol nyelvvizsga)
  • Legalább 5 éves banki szakterületen szerzett gyakorlat
  • Kiváló kockázatértékelés és elemzési készség
  • Strukturált gondolkodás, kiemelkedő problémamegoldó készség
  • Kiváló szóbeli/írásbeli kommunikáció
  • Nyitottság szakmai információk megszerzésére és a folyamatos fejlődésre
  • Kiváló együttműködési, csapatépítési képesség

Előny:

  • Belső ellenőrzési területen szerzett gyakorlat
  • Csoportszintű működésben, multinacionális nagyvállalatnál szerzett tapasztalat

Jelentkezési határidő: 2016. május 04.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson ide!

Akit keresünk:

Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő