www.cvonline.hu

RETAIL TERÜLETI KÉPVISELŐ

  • A hirdetés 551 napja lejárt

A MUNKAKÖR CÉLJA:

Személyesen tartja a kapcsolatot a vállalat és a rendszeresen látogatott kiskereskedelmi partnerek közötti és képviseli a vállalat érdekeit. Biztosítja a termékek elérhetőségét, láthatóságát, végrehajtja a marketing aktivitásokat, és információval látja el a központot, valamint a partnereket. Területén a forgalom szempontjából legjelentősebb üzleteket látogatja, heti, kétheti, ill. havi rendszerességgel, előre elkészített túraterv szerint.

FŐ FELADATOK/ FELELŐSSÉGI KÖRÖK:

  • Új vevők felkutatásában aktívan részt vesz,
  • Közreműködik szerződés megkötésében (ha szükséges),
  • Közvetlenül és közvetve rendelést indukál, biztosítva a folyamatos áruellátást,
  • Merchandising tevékenységével biztosítja a termékek láthatóságát, a vállalati irányelvek szerint,
  • Biztosítja a megfelelő polci árak kialakítását és megjelenítését,
  • Végrehajtja a folyamatban lévő promóciókat és Trade Marketing akciókat,
  • Biztosítja a tökéletes bolti végrehajtást a fenntartható versenyelőny elérése érdekében.

KIVÁLASZTÁSI SZEMPONTOK:

Szakképzettség:

Preferált: kereskedelmi végzettség

Képzettség szintje:

Középfokú végzettség (Előny: felsőfokú végzettség)

Szakmai tapasztalat:

Preferált: FMCG területen szerzett tapasztalat

Nyelvismeret:

Előny: angol nyelvvizsga

Számítógépes tudás:

Microsoft Office ismerete

Egyéb:

B kategóriás jogosítvány

KOMPETENCIA ELVÁRÁSOK:

  • Asszertív kommunikációs készség
  • Kiváló értékesítési és tárgyalási készség
  • Képesség önálló munkavégzésre
  • Eredményorientáltság

MUNKÁBAÁLLÁS IDŐPONTJA:

2015. szeptember 1-től kezdődően

A "Jelentkezés" gombra kattintva.

Helyek Budapest
Somogy
Tolna
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol