www.cvonline.hu

Retail Shop Manager

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2015.05.01.
Hirdetés azonosító: 893017

Multinacionális energiaipari partnerünk ambiciózus kollégát keres Kiskereskedelmi Shop-menedzser (Retail Shop Manager) pozícióba.

Feladatok:

Munkakör célja:

A Kiskereskedelem Magyarország shop politikájának kialakítása, átalakítása és megvalósítása.

Feladatok:

- Felelős a Kiskereskedelemi Non-Fuel stratégia részleteinek kidolgozásáért és megvalósításáért;
- a MOL shopok szortimentjének piaci környezetbe illeszkedő kialakításáért;
- a kategória menedzserek irányításával a nem üzemanyag termékek és szolgáltatások árrés bevételének maximalizálásáért, a termékek forgalmazásának szabványainak kidolgozásáért, az erre vonatkozó árpolitika kialakításáért;
- a shop termékek és szolgáltatások értékesítéssel kapcsolatos marketing szerződések előkészítéséért és végrehajtásáért;
- a megfelelő shop kínálat kialakításáért, az értékesített cikkek számának optimalizálásáért;
- a trade marketing bevételek maximalizálását megvalósító polcképek kialakításáért és végrehajtásáért, karbantartásáért.
- Irányítja és összehangolja a kategória menedzserek munkáját és szakmai támogatást nyújt számukra.
- Irányítja a kiskereskedelemi területi vezetők által végzett shop stratégia végrehajtási munkáját.
- Irányítja a termék zsűri munkáját, felelős valamennyi shopértékesítésre listázott termékért.
- Folyamatos illetve ad hoc jellegű adatgyűjtést, regionális piacfigyelést és elemzést végez a rábízott témákban, amelyből származó információkat önállóan értékeli, adatokat szolgáltat, önálló elemzéseket készít a vezetők által igényelt formában és tartalommal.

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Legalább 5 év Shop vagy Trade Marketing vagy Értékesítési tapasztalat
- Legalább 3 év vezetői tapasztalat
- Önállóság, komplex gondolkodás, értékesítési szemlélet
- MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), Internet, SPS
- B típusú vezetői engedély

Előnyt jelent:
- FMCG területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- Multinacionális környezet
- Hosszútávú fejlődési és tanulási lehetőség
- Versenyképes juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a