www.cvonline.hu

Retail sales/Bérlői kapcsolattartó

  • A hirdetés 1183 napja lejárt

Megbízónk, egy budapesti bevásárlóközpont számára keresünk:

A munkakör célja, hogy ellássa az értékesítési és bérlői kapcsolattartási feladatokat, a számára kitűzött értékesítési számok teljesítésével. A pozíció egy csapat része, többen végzik az adott munkakört. Ezért a személyes kompetenciák tekintetében a csapatmunka, együttműködés, továbbá az egyéni munkavégzés is kiemelten fontos.

Feladatok:

  • új bérlők aktív toborzása
  • proaktív értékesítési tevékenység,
  • tárgyalások bonyolítása,
  • ajánlatkészítés,
  • bérlőkkel való napi kapcsolattartás,
  • szerződések és módosítások előkészítése, tárgyalása,
  • kintlévőség kezelés,
  • felmerülő problémák hatékony kezelése,
  • a pozícióval kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása,
  • adatbázis kezelése, bővítése,
  • telefonos kapcsolattartás, értékesítés, időpontok egyeztetése.

Követelmények:

  • főiskolai diploma kereskedelmi területen
  • 1-2 éves releváns munkatapasztalat elengedhetetlen a pozíció betöltéséhez (pl. értékesítés, letting, leasing, bérlők kutatása, ingatlan, bevásárlóközpont, ingatlanhasznosítás),
  • magas szintű Excel tudás, Word, Excel, Accees, Lotud Notes, internet
  • angol nyelv aktív középfokú ismerete, kínai vagy vietnámi nyelvtudás előny
  • kiváló kommunikációs és szervezési készségek,
  • jó megjelenés, határozott fellépés,
  • proaktivitás,
  • energikus hozzáállás, lendület.

Jelentkezés: Aki úgy érzi, megfelelt a kiírásban szereplő feltételeknek, küldje el pályázati anyagát az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Kínai, Angol