www.cvonline.hu

RETAIL MANAGER / TERÜLETI VEZETŐ

  • A hirdetés 1068 napja lejárt

Cégünk, az Office Shoes üzletlánc jelenleg 27 üzlettel Magyarország egyik piacvezető divatcipő kiskereskedelmi hálózata, magyarországi üzleteinek irányításához agilis munkatársat keres

Munkakörbe

Feladatok:

  • 6-8 budapesti és vidéki üzlet együttes, átfogó irányítása
  • forgalmi tervek kitűzése és teljesítése
  • az üzletben dolgozó munkatársak toborzása, felvétele
  • a kereskedelmi egységekben dolgozók folyamatos képzése és motiválása
  • az üzletekben történő összes munkafolyamat koordinálása, ellenőrzése
  • statisztikák készítése és elemzése

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • retail vezetői tapasztalat
  • minimum középfokú kereskedelmi végzettség
  • összetett, komplex gondolkodás
  • kitűnő problémamegoldó képesség
  • felhasználói szintű számítógépes tapasztalat
  • sikerorientáltság
  • kitűnő kommunikációs- és vezetői készség
  • minimum középfokú (aktív) angol nyelvtudás
  • rugalmasság, dinamizmus, elkötelezettség
  • megbízható, precíz munkavégzés
  • vidám, nyitott személyiség

Amit kínálunk:

  • sikerélmény egy fejlődő csapat tagjaként
  • versenyképes jövedelem
  • fiatalos, lendületes, nemzetközi csapat

Munkavégzés helye:

Budapest, 3. kerület

Amennyiben a fenti álláslehetőség felkeltette érdeklődésedet, kérjük, hogy küldd el fényképes önéletrajzodat magyar és angol nyelven - havi nettó bérigényed megjelölésével - az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol