www.cvonline.hu

Retail Hálózatfejlesztés munkatárs

  • A hirdetés 299 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

 A Retail Divízión belül a Retail Hálózat Optimalizáció és Fejlesztés területre keresünk munkatársat az alábbi pozícióba.

Főbb feladatok

  • A fiókhálózat és az értékesítési vezetők támogatása a lakossági üzletág értékesítési aktivitásának és eredményességének mérésében és elemzésében
  • A fiókhálózat támogatása az optimális működés, valamint az értékesítési tevékenységekhez kapcsolódó akciók megvalósítása kapcsán, valamennyi funkcionális szervezeti egységgel való kapcsolattartás
  • Rendszeres és eseti riportok, támogató anyagok és prezentációk készítése a fiókhálózat és az értékesítési vezetők részére
  • Az elkészített riportok és jelentések elemzése
  • A riportok folyamatos fejlesztése az üzletági célkitűzésekkel összhangban
  • Hatékonysági kalkulációk és elemzések készítése az üzletfejlesztés érdekében
  • Az ügyfelek termékhasználati szokásainak vizsgálata
  • Részvétel a tervezési folyamatban

Követelmények, elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 3 év kontrolling területen szerzett tapasztalat
  • Lakossági és kisvállalati üzleti folyamatok értése
  • Üzleti folyamatok P&L hatásainak ismerete
  • Erős számítástechnikai ismeretek (excel, access, powerpoint)
  • Legalább középfokú, aktív szakmai angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Analitikus gondolkodásmód, szintetizáló képesség
  • Megbízható, önálló és precíz munkavégzés, eredmények határidőre történő szállítása
  • Jó problémafelismerő és problémamegoldó képesség
  • Minőségi ügyfélközpontúság
  • Proaktivitás

Munkavégzés helye: Budapest
Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő
Pozíció szintje: munkatárs/beosztott/alkalmazott
Foglalkoztatás időtartama: Határozatlan idejű
Terület: Budapest

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, a Jelentkezés gombra kattintva jelentkezhet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol