www.cvonline.hu

Retail, gasztro területi képviselő

  • A hirdetés 417 napja lejárt

Prima Disztribúció Kft., amely élelmiszeripari termékek – jégkrémek, fagyasztott élelmiszerek, értékesítésével foglalkozik, értékesítési csapatába új munkatársakat keres az alábbi pozíciókra:

Budapest, Pest megye területére,

Elvárások:

  • FMCG-FOOD partnerekkel szerzett képviselői tapasztalat, kapcsolatrendszer (gasztro partnerekkel szerzett tapasztalat előny)
  • Kiváló kommunikációs készség, és vevőorientáció
  • Hatékonyság és eredményorientáció
  • Gépjárművezetői tapasztalat, valamint ’’B” kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret
  • Középfokú végzettség

Feladatok:

  • Az ügyfelek igényeire nagy hangsúlyt fektető értékesítői munka végzése,
  • Növelni az ügyfelek lojalitását és forgalmát,
  • Támogató marketingeszközök használata a vevők igényei szerint
  • Adott földrajzi területhez tartozó új vásárlók felkutatása és folyamatos üzleti lehetőségek figyelése,
  • Jelentések készítése, pontos és precíz adminisztráció végzése,

Amit nyújtunk:

  • Stabil munkáltatói háttér
  • Szakmai továbbképzések, fejlődési lehetőség
  • Betanítási időszak alatt fix alapjuttatás, majd alap + teljesítményarányos jövedelem
  • Cégautó
  • Mobil telefon

Amennyiben a pozíció feltételeinek megfelelve szeretné az állást megpályázni, kérem, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő