www.cvonline.hu

Retail Értékesítési vezető (Soproni fiók)

  • A hirdetés 1066 napja lejárt

Az MKB Bank Zrt.

  Soproni  fiókja

 retail értékesítési vezetőt

keres

Feladatok:

  • Az ügyféltéri és pénztári szolgáltatások terület vezetőjeként az előírt állományi és eredményterv teljesítése. Ide tartozónak véve az ügyféltéri kiszolgálás keretében értékesített banki termékeket és nem banki értékpapírokat is, valamint az ügyfél reklamációk kezelését.
  • Akvizíciós tevékenység végzése és koordinálása a fiókon belül.
  • A vezetett területre vonatkozó jogszabályok, banki szabályozók, ügyviteli utasítások naprakész ismerete és az érintett munkatársak általi betartatása. Különös tekintettel a pénztárak működésére, valamint az értékpapír kereskedelmi tevékenységre. A készpénzforgalomhoz kapcsolódó ügymeneti utasítások, bankbiztonsági előírások maximális betartatása.
  • A lakossági és mikrovállalati hitelezési szolgáltatások területének vezetőjeként az előírt, a fiókra vonatkozó állományi, províziós és eredményterv teljesítése. Ide tartozónak véve az ügyfelekkel történő tárgyalást és kiszolgálást, illetve ennek keretében hiteltermékek értékesítését és lebonyolítását is.
  • Folyamatos üzleti és kockázati monitoring tevékenység a fiók ügyfélkörében, a vállalkozói és privát hitel előterjesztések készítése, felügyelete, ellenőrzése.
  • Az irányítása alá tartozó dolgozók szakmai felkészültségének biztosítása, munkájuk ellenőrzése és értékelése.
  • A fiókvezető távollétében a fiók irányítási, szervezési és ellenőrzési tevékenységének teljes körű ellátása.
  • A cross-selling tevékenységként a privát és a vállalkozói számlával rendelkező ügyfélkörben további banki termékértékesítési lehetőségek feltárása, közvetítése az illetékes szakterületek felé, a Bank stratégiai partnerei termékeinek értékesítése.

Alkalmazási feltételek:

  • felsőfokú szakirányú végzettség,
  • legalább 2 éves retail értékesítési vezetői tapasztalat
  • csoportban végzett munka megszervezésére és irányítására való alkalmasság, dinamikus munkastílus, jó kommunikációs készség,
  • tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás,
  • értékpapír jogi vizsga

Jelentkezési határidő: 2014. február 20.

Jelentkezni lehet:

az MKB Bank  Zrt. honlapján  a lenti linken keresztül  az álláslehetőségek menü kiválasztásával, vagy az alábbi e-mail címen, a tárgyban szíveskedjen a „Sopron/értékesítési vezető ” hivatkozást megadni!

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő