www.cvonline.hu

Retail behajtási senior szakértő

  • A hirdetés 531 napja lejárt

Magyarországi vezető pénzintézet lakossági

(retail) követelés behajtási területre,

pozícióba tapasztalt szakembert keres

Feladatok:

  • magyarországi lakossági behajtási folyamatainak szakmai felügyelete, valamint a bankcsoport külföldi leányvállalatinak felügyeletében való részvétel
  • a lakossági behajtási folyamatok eredményességének nyomon követése,
  • kapcsolattartás a behajtási folyamatban részt vevő belső (banki) és külső szervezetekkel,
  • rendszeres vezetői beszámolók, előterjesztések készítése
  • a retail behajtási folyamatok fejlesztését szolgáló projektek kezdeményezése, támogatása.

Elvárt készségek:

  • banki lakossági behajtási folyamatok ismerete
  • jó problémamegoldó és konfliktuskezelő képesség
  • jó elemző készség
  • projekt/munkacsoport irányítási tapasztalatok
  • gyors, pontos munkavégzés
  • erős angol nyelvtudás
  • MS Office haladó szintű ismerete
  • 3-5 év hasonló területen szerzett gyakorlat

Jelentkezési határidő: 2015. július 30.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a "Jelentkezés" gombra!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő