Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Retail behajtási senior szakértő

Feladatok:

Magyarországi vezető pénzintézet lakossági (retail) követelés behajtási területre,

pozícióba tapasztalt szakembert keres

Feladatok:

  • magyarországi lakossági behajtási folyamatainak szakmai felügyelete, valamint a bankcsoport külföldi leányvállalatinak felügyeletében való részvétel
  • a lakossági behajtási folyamatok eredményességének nyomon követése,
  • kapcsolattartás a behajtási folyamatban részt vevő belső (banki) és külső szervezetekkel,
  • rendszeres vezetői beszámolók, előterjesztések készítése
  • a retail behajtási folyamatok fejlesztését szolgáló projektek kezdeményezése, támogatása.

Elvárt készségek:

  • banki lakossági behajtási folyamatok ismerete
  • jó problémamegoldó és konfliktuskezelő képesség
  • jó elemző készség
  • projekt/munkacsoport irányítási tapasztalatok
  • gyors, pontos munkavégzés
  • erős angol nyelvtudás
  • MS Office haladó szintű ismerete
  • 3-5 hasonló területen szerzett gyakorlat

Jelentkezési határidő: 2015. június 29.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a "Jelentkezés" gombra kattintva!

Akit keresünk:

Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Pest
Budapest
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő