www.cvonline.hu

Retail Auditor

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.22.
Jelentkezési határidő: 2015.04.01.

Pozíció leírása / Job description

-Do you speak English/Slovak and Hungarian language?
-Are you flexible and ready to challenge yourself in an
international role?
-Do you have financial studies or background related to Finance/Logistics/Business?
Then, this might be YOUR opportunity!!

One of the leading companies on the market within oil&gas industry is now LOOKING for Hungarian/Slovakian/English speaking RETAIL AUDITOR.

Feladatok:

-Conduct audits onsite in accordance with Audit
Program to prevent potential fraud or losses
-Prepare audit reports for finance & retail management
with findings & recommendations given
-Work closely with retail management
-Provide training to store managers during the course of
audit

Elvárások:

-Business understanding & knowledge of Retail operations
-Auditing skills and finance knowledge is an advantage
-Languages: English, Hungarian, Slovak
-Advanced level of MS Office
-Excellent communication & problem-solving skills
-Well-organized, self-motivated personality
-Analytical thinking

Amit kínálunk:

-Career opportunity at a multinational company
-Youthfull, dynamic working environment
-Competitive compensation package

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -