www.cvonline.hu

RETAIL ASSZISZTENS

  • A hirdetés 1007 napja lejárt

Cégünk, az Office Shoes üzletlánc jelenleg 27 üzlettel Magyarország egyik piacvezető divatcipő kiskereskedelmi hálózata, magyarországi üzleteinek irányításához fiatal, agilis munkatársat keres

Munkakörbe

Feladatok:

  • 27 üzletből álló magyarországi hálózattal kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása (HR, üzemeltetés, hatósági pontok)
  • dokumentumok rendszerezése, határidők betartatása
  • területi vezetők munkájának támogatása
  • boltok működésének támogatása

A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:

  • precíz, pontos személyiség, figyelmét képes megosztani egyszerre több feladat között
  • erős számítógép-felhasználói ismeretek (MS Office, esetleg SAP)
  • szervezési készség, határidők kezelése
  • középfokú, aktív angol nyelvtudás (a pozíció betöltéséhez elengedhetetlen)
  • hasonló pozícióban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • sikerélmény egy fejlődő csapat tagjaként
  • versenyképes jövedelem
  • fiatalos, lendületes, nemzetközi csapat

Munkavégzés helye:

Budapest, 3. kerület

Amennyiben a fenti álláslehetőség felkeltette érdeklődésedet, kérjük, hogy küldd el fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű önéletrajzodat, havi nettó bérigényed feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol